Rád Vám složím veškerý nábytek včetně kuchyní. Skříňky také pověsím na zeď a u kuchyně vyříznu otvor pro dřez do pracovní desky, vystřihnu otvor pro baterii do nerez dřezu, napojím odpady a připojím spotřebiče. Se skládáním nábytku mám velké zkušenosti. Je třeba, aby si zákazník uvědomil, že úpravy přívodů vody, odpadu a elekřiny jsou vždy individuální. Základem je tedy dobře provedený návrh kuchyně všetně umístění přívodů. Pokud se na místě zjistí, že návrh pracoval se špatně zadanými rozměry, je to problém. Leckdy zákazník při dodávání rozměrů nepočítá s tím, že místnost nemusí mít ( a vetšinou ani nemá ) rohy přesně s úhlem 90st. Je tedy potřeba zaměření udělat opravdu přesně, případně počítat s určitou tolerancí. To samé se týká podlahy, která má pak vliv na výšku soklu linky. V praxi se mi stalo ( nejvíce ve staré zástavbě ), že u linky o délce cca 4-5metrů je nerovnost podlahy i třeba 5cm.
Při návrhu kuchyně je třeba počítat se stávajícím stavem přívodů elektřiny !! Nelze si třeba koupit indukční desku a počítat s tím, že jí napojím na jednofázový přívod s jističem 16A, když na stejném rozvodu mám ještě troubu a zásuvku na rychlovarnou konvici a další spotřebiče.
U nábytku je třeba si uvědomit, že obývací stěnu budu těžko věšet na sádrokartonovou zeď bez předchozí přípravy. To samé se pak týká zavěšení například držáků na TV. Většinu držáků lze na speciální kotvící prostředky na sádrokarton pověsit, ale například výklopný držák na větší TV kde vzniká velké pákové zatížení na sádrokarton umístit prostě nelze. S těmito případy je třeba počítat již předem a stěnu podle potřeby vyztužit, případně použít druh sádrokartonu, který toto kotvení umožňuje. V dnešní době je v nabídce mnoho druhů sádrokartonu, takže je z čeho vybírat.
V případě požadavku Vám také nábytek v rámci možností odvezu z obchodu domů.